Asterion Suites & Spa

Med sin beliggenhed i Chania-Platanias, er dette enestående hotel optimalt for familier. Indenfor 300 meter finder gæsterne transportmidler, der giver dem mulighed for at udforske området. Den nærmeste strand er lige udenfor stedet. Gæsterne finder lufthavnen indenfor en afstand af 22. 0 kilometer. Ferieboligen ligger indenfor indenfor 15. 0 kilometer fra havnen. I alt 67 værelser er til rådighed for gæsterne. Dette hotel blev sidst renoveret i 2020. De der bor på dette hotel, kan holde sig opdateret takket være Wi-Fi adgangen. Dessutom har anläggningen en reception som är öppen hela dagen. Desværre er der ingen gæsteværelser, hvor rejsende kan bede om en vugge til de små. Besøgende er velkomne i den miljøbevidste feriebolig. Denne bolig har alle de nødvendige services og bekvemmeligheder for en vellykket forretningsevent. Dette hotel har en række middagsoplevelser. Takket være den lange række sundhedsbekvemmeligheder, vil dem, der bor i denne feriebolig, kunne forkæle sig selv under deres ophold. Stedets underholdning blev designet til at more alle typer rejsende. Ejendommens spiselokale leverer et lækkert køkken og en fantastisk service. Der kan gælde yderligere gebyrer for nogle af disse services.

2020-05-15 - 2022-06-30 Due to the pandemic, many accommodation and service providers may implement processes and policies to help protect the safety of all of us. This may result in the unavailability or changes in certain services and amenities that are normally available from them. More info here https://cutt.ly/MT8BJcv

Befolkning i centrum: 15 km | Nærmeste bus / metro: 300 m | Strand: 0 m | Lufthavn: 22 km | Bug/togstation: 15 km

Café | Bar | Restaurant: 2 | Børnestole | Vegetarisk måltid

Badeværelse: 1 | Hårtørrer | Fjernsyn | Kaffemaskine / Tekande | Regulerbart klimaanlæg | Badeartikler | Badekåbe | Hjemmesko | Satellit-tv

Palea Ethniki Odos Kissamou Chanion , 73014 PLATANIAS CHANIA

Den officielle klassificering mangler

  • Motionsrum
  • Indendørspool
  • Legeplads
  • Børnepool
Se pris og bestil
Hotelfakta
  • Pool
    2 stk.
  • Børnepool
    Ja
  • Restaurant
    Ja
  • Bar
    Ja
  • Wi-fi
    Ja
  • Elevator
    Ja
  • Nærmeste centrum
    15 km
  • Nærmeste strand/badested
    0 m

PRISER OG BESTILLING

Nødvendige cookies hjælper med at gøre hjemmesiden brugbar ved at aktivere grundlæggende funktioner såsom sidenavigation og adgang til sikre områder på hjemmesiden. Hjemmesiden kan ikke fungere optimalt uden disse cookies.
Funktionelle cookies gør det muligt at gemme oplysninger om, hvordan hjemmesiden vises eller opfører sig – f.eks. dit valg af sprog eller region. Dette er nødvendigt for at hjemmesiden kan fungere.
Statistiske cookies hjælper os med at forstå, hvordan besøgende interagerer med hjemmesiden ved at indsamle data.
Marketing cookies anvendes for at gemme, hvordan besøgende opfører sig på hjemmesiden. Det gør vi for at kunne vise indhold, som er relevant for den enkelte besøgende og mere værdifuldt for virksomheden og tredjeparts annoncører.